Skalavimo skysčiai

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Burnos skalavimo skystis CURAPROX Perio Plus REGENERATE 0,09% CHX, HA, 200ml
Burnos skalavimo skystis CURAPROX Perio Plus REGENERATE 0,09% su chloreksidinu ir hialiurono rūgštimi.  Perio Plus+ Regenerate - idealus po įvairių operacinių procedūrų burnos ertmėje. Hialurono rūgšties ir CHX kombinacija skatina audinių regeneraciją pooperaciniu laikotarpiu ir greitina gij..
9.50€ Be mokesčių: 7.85€
Paremta 0 įvertinimais.
Burnos skalavimo skystis CURAPROX Perio Plus, 200ml
Burnos skalavimo  skystis CURAPROX Perio Plus Savybės: Stiprus antibakterinis efektas, intensyvus poveikis plačiam bakterijų spektrui Greitai sunaikina bioplėvelės bakterijas ir slopina jų dauginimąsi Malonaus skonio ir be akivaizdaus nepageidaujamo šalutinio efekto Sumažina..
8.00€ Be mokesčių: 6.61€
Paremta 0 įvertinimais.
Burnos skalavimo skystis CURASEPT ADS Perio
CURASEPT ADS Perio- inovatyvus skalavimo skystis, turintis unikalią formulę, kurios sudėtyje yra PVP-VA polimerai ir hialurono rūgštis (HA). Šie ingridientai sukuria apsauginį sluoksnį ant gleivinės ir dantenų, kuris neleidžia bakterijoms prilipti ir daugintis, bei skatina a..
9.50€ Be mokesčių: 7.85€
Paremta 0 įvertinimais.
Burnos skalavimo skystis su chlorheksidinu CURASEPT ADS 205 (0,05%)
Skystis apsaugo dantenas, bei dantis nuo bakterinių apnašų susidarymo išlaikydamas natūralų dantų baltumą. Skystis yra malonaus skonio ir be alkoholio – paruoštas naudoti. Užpatentuota ADS sistema ypatingai sumažina natūralios spalvos ir skonio pakitimo riziką. Preparato sudėtyje nėra alkoholio, tod..
8.00€ Be mokesčių: 6.61€
Paremta 0 įvertinimais.
Tebodont  skalavimo skystis su arbatmedžio aliejumi 400ml
Antibakterinis skalavimo skystis su arbatmedžio aliejumi stiprina dantenas, mažina apnašų ir akmenų formavimąsi.  Skalauti 2-3 k. dienoje 60-90 sek.  Naudojimas: vienai dozei pagaminti laikykite buteliuką vertikaliai ir švelniai paspauskite, kad prisipildytų dozatorius. Skalaukite, b..
15.00€ Be mokesčių: 12.39€
Paremta 0 įvertinimais.
Tebodont F skalavimo skystis su arbatmedžio aliejumi ir F, 250 ml
Antibakterinis skalavimo skystis su arbatmedžio aliejumi ir  fluoridu.  250 ml ..
9.00€ Be mokesčių: 7.44€
Paremta 0 įvertinimais.

Dantųpriežiūra.lt – Švarūs dantys, sveikos dantenos, laimingi žmonės.
UAB "Pardes" © 2015 — Prekės odontologams, dantų technikų laboratorijoms.