Skalavimo skysčiai

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Burnos skalavimo skystis CURAPROX Perio Plus REGENERATE 0,09% CHX, HA, 200ml
Burnos skalavimo skystis CURAPROX Perio Plus REGENERATE 0,09% su chloreksidinu ir hialiurono rūgštimi.  Perio Plus+ Regenerate - idealus po įvairių operacinių procedūrų burnos ertmėje. Hialurono rūgšties ir CHX kombinacija skatina audinių regeneraciją pooperaciniu laikotarpiu ir greitina gij..
9.50€ Be mokesčių: 7.85€
Paremta 0 įvertinimais.
Burnos skalavimo skystis CURAPROX Perio Plus, 200ml
Burnos skalavimo  skystis CURAPROX Perio Plus Savybės: Stiprus antibakterinis efektas, intensyvus poveikis plačiam bakterijų spektrui Greitai sunaikina bioplėvelės bakterijas ir slopina jų dauginimąsi Malonaus skonio ir be akivaizdaus nepageidaujamo šalutinio efekto Sumažina..
8.00€ Be mokesčių: 6.61€
Paremta 0 įvertinimais.
Burnos skalavimo skystis su chlorheksidinu CURASEPT ADS 205 (0,05%)
Skystis apsaugo dantenas, bei dantis nuo bakterinių apnašų susidarymo išlaikydamas natūralų dantų baltumą. Skystis yra malonaus skonio ir be alkoholio – paruoštas naudoti. Užpatentuota ADS sistema ypatingai sumažina natūralios spalvos ir skonio pakitimo riziką. Preparato sudėtyje nėra alkoholio, tod..
8.00€ Be mokesčių: 6.61€
Paremta 0 įvertinimais.
Burnos skaliklis su terminiu šaltinio vandeniu ir fluoru (be alkoholio) 300ml
70% skaliklio sudėties sudaro natūralus Castera- Verduzan terminis šaltinio vanduo. Žaliosios arbatos bei spanguolių ekstraktais praturtinta sudėtis padeda kovoti su apnašų formavimusi ir blogu burnos kvapu. Tausoja burnos ertmės ekosistemą. Sudėtyje esantis fluoras (200ppm) bei ksilitolio derinys u..
8.00€ Be mokesčių: 6.61€
Paremta 0 įvertinimais.
Tebodont  skalavimo skystis su arbatmedžio aliejumi 400ml
Antibakterinis skalavimo skystis su arbatmedžio aliejumi stiprina dantenas, mažina apnašų ir akmenų formavimąsi.  Skalauti 2-3 k. dienoje 60-90 sek.  Naudojimas: vienai dozei pagaminti laikykite buteliuką vertikaliai ir švelniai paspauskite, kad prisipildytų dozatorius. Skalaukite, b..
15.00€ Be mokesčių: 12.39€
Paremta 0 įvertinimais.
Tebodont F skalavimo skystis su arbatmedžio aliejumi ir F, 250 ml
Antibakterinis skalavimo skystis su arbatmedžio aliejumi ir  fluoridu.  250 ml ..
9.00€ Be mokesčių: 7.44€
Paremta 0 įvertinimais.
-14% TEBODONT rinkinys
Rinkinį sudaro:  Tebodont skalavimo skystis(200ml) ir Tebodont dantų pasta su arbatmedžio aliejumi(75ml). Antibakterinė dantų pasta ir burnos skalavimo skystis su arbatmedžio aliejumi stiprina dantenas, mažina apnašų ir akmenų formavimąsi bei saugo nuo dantų ėduonies. sudėtyje yra fl..
17.40€ 15.00€ Be mokesčių: 12.40€
Paremta 0 įvertinimais.

Dantųpriežiūra.lt – Švarūs dantys, sveikos dantenos, laimingi žmonės.
UAB "Pardes" © 2015 — Prekės odontologams, dantų technikų laboratorijoms.